تازه های سایت
آخرین اخبار
پیوندها

چهارشنبه نهم آذر 1390


مرکزی آنلاین:

            

پایان مهلت یک هفته‌ای تعیین شده جهت ثبت‌نام برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس در استان مرکزی به 143 نفر رسید.

در همین ارتباط ابوالقاسم نصرالهی معاون سیاسی و امنیتی استانداري مركزي اظهار کرد: در پایان روز هفتم و پایانی (جمعه)، 133 داوطلب مرد و 10 داوطلب زن در شش حوزه انتخابی استان مرکزی برای کاندیداتوری ثبت نام کردند.

نصرالهی در خصوص تعداد داوطلبان ثبت‌نام شده در حوزه‌های مختلف استان گفت: در حوزه انتخابیه «اراک، خنداب و کمیجان» 39 داوطلب مرد و 2 داوطلب زن، در حوزه «ساوه و زرندیه» 18 داوطلب مرد و 3 داوطلب زن، در حوزه «محلات و دلیجان» 25 داوطلب مرد و 1 داوطلب زن، در حوزه «تفرش، فراهان و آشتیان» 21 داوطلب مرد و 2 داوطلب زن، در حوزه «خمین» 12 داوطلب مرد و 1 داوطلب زن و در حوزه انتخابیه «شازند» 18 داطلب مرد و 1 داوطلب زن برای کاندیداتوری ثبت نام کرده‌اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداري مركزي در پایان با اشاره به استقبال خوب داوطلبان در حوزه‌های انتخابی استان اظهار کرد: با پایان یافتن مهلت ثبت‌نام، اطلاعات ثبت‌نام شدگان به مراجع چهارگانه شامل ثبت‌احوال، دادگستری، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی جهت استعلام فرستاده خواهد شد و سپس برای تایید صلاحیت در اختیار شورای نگهبان قرار می‌گیرد.

 

محمد حسن آصفری – اسماعیل

ابوالفضل فخرالاسلام-حسین

عباس رجایی – حسین

علی صادقی نسب – نوروز علی

علی احمد لو -مشتاق علی

حبیب کمائی -محمد حسین

محمد آقازیارتی فراهانی – محمد حسین

فرهاد رجبی نوش آبادی – رجب علی

مهدی غلامی – محمد

احمد رضا هدایتی – محمد حسین

غلام عباس حاجی آبادی – -محمد حسین

احمد خمیجانی فراهانی _ اسماعیل

محمد اشجاری _ مصطفی

خسرو رضایی – محمد حسین

لیلا گودرزی – محمود

بشیر روشنی – اسماعیل

احمد حسین باقری – عزیز الله

عین الله محبی-نصرت الله

سید جلال میر صفی – سید عطا الله

داود کاظمی – بهمن

کریم مرادی باستانی-علی حسین

غلامرضا رضایی-صفر

روح الله عظیمی-حسن

علی رضا یونس فرد – محمد رضا

مهدی عربی – محمد علی

علی رضا مهدی خانی – محمد تقی

حشمت ا… فرهادی – مسیب

قاسم قزل ارسلان – محمد جواد

امین رضایی -رضا

احمدرضا نوازنی – امید علی

رضا رضایی – عزیز الله

علی صمد زاده نجفی – عیدی محمد

فریبا کرم خانی – علی محمد

سید احمد لطفی – سید باقر

مجتبی صالحی – حسن آقا

علی اسفندانی-صفدر

علی الیاسی-میرزا ولی

اسماعییل ساری خانی-مهراب

علی چگینی-اکبر

محمد ابراهیم محمدی-مسیب

علی جعفری-رضا

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در یکشنبه یازدهم دی 1390 و ساعت |
فخرالاسلام در ۹ دی برای مجلس نهم ثبت نام کرد

چهارشنبه نهم آذر 1390

فخرالاسلام-fakhroleslam

پس از درخواست های مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان های اراک،کمیجان و خنداب به ویژه نیروهای حزب اللهی و ولایتمداران و انجام  رایزنی های فراوان و مشاوره با اصحاب اندیشه و کارشناسان سیاسی و اجتماعی و بررسی موقعیت ها و شرایط کشور،استاد حاج ابوالفضل فخرالاسلام در روز نهم دی ماه، روز بصیرت و میثاق با ولایت با حضور در فرمانداری اراک برای انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک،کمیجان و خنداب ثبت نام نمود.
وی پس از ثبت نام گفت:در جمهوری اسلامی شرکت در انتخابات برای انتخاب کننده و انتخاب شونده تکلیف شرعی است و من برای ادای تکلیف با هدف تقویت نظام و ولایت کاندیدا شده ام و احساس میکنم می توانم نماینده ای موفق برای خدمت به مردم باشم.
وی افزود:ما به دنبال حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای می باشیم و معتقدیم هر رای که به صندوق ها ریخته شود،تیری است که به قلب دشمنان اصابت می کند.
مدیر مسؤول هفته نامه شمس ادامه داد:در بحث انتخابات باید فرهنگ سازی شود که افراد شایسته،کارشناس، شجاع و ولایتمدار و امانتدار به مجلس راه یابند  و همه ما وظیفه داریم که نگذاریم افراد فرصت طلب با تبلیغات غربی و هزینه میلیاردی و فریبکاری پیروز شوند.
فخرالاسلام خاطر نشان کرد: علی رغم پیشنهادات و حضور برخی افراد و نمایندگان کاندیداها در دفتر کار اینجانب، تا کنون با هیچ کس ائتلاف نکرده و عضو و وابسته به هیچ حزب و جناحی نیستم و راه و روش ثابت من همواره مشی ولایی و صراط مستقیم رهبری بوده است.
فخرالاسلام در پایان گفت:نماینده علاوه بر کلان نگری در قانون گذاری و نظارت که وظیفه اصلی نماینده است،باید مشکلات حوزه انتخابیه اش را با جدیت وشجاعت پیگیری نماید  و از رانت خواری و باند بازی اجتناب نماید.

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در شنبه دهم دی 1390 و ساعت |
اسامی ثبت نام کنندگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی "استان مرکزی"

چهارشنبه نهم آذر 1390

اراک 7:

اسامی ثبت نام کنندگان در انتخابات مجلس شورای اسلامی "استان مرکزی"

اسامی ثبت نام کنندگان در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی تا ساعت 17 روز گذشته را در ادامه مطلب ببینید:....


ادامه مطلب
+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در جمعه نهم دی 1390 و ساعت |
آصفری پس از ثبت نام در انتخابات: عامل کم توسعگی استان عدم استفاده ازنیروهای بومی شایسته است

چهارشنبه نهم آذر 1390

dsc_0752_resize.jpg

محمد حسن آصفری  با حضور در ستاد انتخابات کاندیداتوری خود را در انتخابات مجلس نهم اعلام نمود.

وی که در تاریخ 6/4/90 از سمت فرمانداری اراک به منظور شرکت در انتخابات انصراف داده بود پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران گفت : مردم شهرستان های اراک ،کمیجان و خنداب در همه عرصه ها حاضر بوده و دین خود را به انقلاب اسلامی ادا نموده اند که به طبع شایسته بهترین خدمات از سوی مسئولین می باشند. آصفری افزود : امروز مهمترین عامل کم توسعگی استان عدم استفاده از نیروهای بومی شایسته است که بلاشک نیاز است از پتانسیل و توانایی نخبگان بومی در همه سطوح در سطح مدیران استفاده شود . فرماندار سابق اراک درخصوص حضور مردم در پای صندوق های رای گفت : امید است با توجه به وصیت حضرت امام (ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در پای صندوق های رای همچون گذشته مردم با تمام توان در انتخابات شرکت کنند.

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در پنجشنبه هشتم دی 1390 و ساعت |
مهمترین عامل توسعه نیافتگی استان استفاده نکردن ازنیروهای بومی شایسته

چهارشنبه نهم آذر 1390

محمد حسن آصفری پس از ثبت نام خود در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در فرمانداری اراک در جمع خبرنگاران گفت : مردم شهرستان های اراک ،کمیجان و خنداب در همه عرصه ها حاضر بوده و دین خود را به انقلاب اسلامی ادا نموده اند که به طبع شایسته بهترین خدمات از سوی مسئولین می باشند.

آصفری افزود : امروز مهمترین عامل توسعه نیافتگی استان، استفاده  نکردن ز نیروهای بومی شایسته است که بلاشک نیاز است از پتانسیل و توانایی نخبگان بومی در همه سطوح در سطح مدیران استفاده شود .

فرماندار سابق اراک درخصوص حضور مردم در پای صندوق های رای گفت : امید است با توجه به وصیت حضرت امام (ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری در پای صندوق های رای همچون گذشته مردم با تمام توان در انتخابات شرکت کنند.

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در پنجشنبه هشتم دی 1390 و ساعت |
جزئیات حادثه امروز در پالایشگاه شازند

چهارشنبه نهم آذر 1390

سرپرست پالایشگاه نفت امام خمینی شازند درباره حادثه امروز در پالایشگاه نفت امام خمینی شازند، گفت: این حادثه نفتی هیچگونه تلفات جانی نداشته است و تنها 2 نفر در این حادثه دچار سوختگی سطحی شده اند.

مهر نوشت:مهدی رجبی با اعلام اینکه این حادثه در یکی از مخازن ذخیره سازی نفت خام به وقوع پیوسته است، تصریح کرد: این مخزن برای انجام تعمیرات اساسی و دوره ای از مدار بهره برداری خارج شده بود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه در این مخزن نفت خامی وجود نداشته است، اظهار داشت: به نظر می رسد مقادیر ناچیزی مواد هیدروکربوری در کف مخزن وجود داشته که آتش گرفته است.

وی با بیان اینکه هم اکنون دلایل وقوع این حادثه نفتی در حال بررسی است، تاکید کرد: افرادی که در این حادثه دچار سوختگی سطحی شده اند و برای درمان به بیمارستان منتقل شده اند.

رجبی با بیان اینکه آتش سوزی در این مخزن بلافاصله با حضور نیروهای امدادی و آتش نشانی مهار شده است، تاکید کرد: هیچ گونه آتش سوزی در سطح واحدهای فرآیندی پالایشگاه نفت شازند به وقوع نپیوسته است.

بهمن ماه سال گذشته با حضور وزیر وقت نفت بهره برداری از طرح توسعه پالایشگاه نفت امام خمینی شازند با سرمایه گذاری سه میلیارد و 300 میلیون دلاری به طور رسمی آغاز شد.
هدف از طرح توسعه این پالایشگاه نفت افزایش ظرفیت پالایشی از روزانه 170 هزار بشکه به 250 هزار بشکه، افزایش 2 میلیون لیتری روزانه در تولید بنزین و ارتقای کیفیت محصولات پالایشگاه به استاندارد سال 2005 میلادی اتحادیه اروپا است.
تولید بنزین با استاندارد یورو پنج اروپا، گازوئیل کم گوگرد و تولید پلی پروپیلن به عنوان یک محصول پتروشیمی از ویژگی های این پروژه نفتی به شمار می رود، ضمن آنکه فاز اول این طرح توسعه پالایشگاهی در بهمن ماه سالجاری و فاز دوم پروژه تا پایان نیمه نخست سال آینده در مدار بهره برداری قرار می گیرد.
پیش بینی می شود با راه اندازی تمامی واحدهای این پالایشگاه عدد اکتان بنزین سوپر و معمولی تولیدی به ترتیب به 95 و 90 می رسد و میزان مواد آروماتیکی و بنزن موجود در بنزین معمولی پالایشگاه نیز به ترتیب به 35 درصد و یک درصد کاهش یابد.
تولید گازوئیل کم گوگرد با کمتر از 50 پی.پی.ام آلایندهای زیست محیطی (برای تامین سوخت خودروهای پایه گازوئیل سوز) در کنار کاهش میزان تولید نفت کوره به ازای افزایش تولید بنزین و گازوئیل از دیگر ویژگی های این پروژه پالایشگاهی به شمار می رود.
در همین حال در فاز دوم پالایشگاه نفت شازند میزان تولید گوگرد به 650 تن در روز افزایش می یابد این در حالی است که در فاز پالایشگاه موجود این منطقه روزانه تنها 50 تن گوگرد تولید شده و مابقی گوگرد به صورت گازهای گلخانه ای در فضا منتشر می شده است

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در سه شنبه ششم دی 1390 و ساعت |
استاندار مركزی:حماسه نهم دی نشانگرایمان و ولایت مداری ملت ایران است

چهارشنبه نهم آذر 1390استاندار مركزی گفت: حماسه نهم دی ماه سال 88 حادثه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و نشانگرایمان دینی و ولایت مداری ملت ایران است.

علی اكبر شعبانی فرد روز سه شنبه در نشست شورای اداری استان كه در محل استانداري برگزار شد افزود: این حادثه عظیم و ماندگار شباهت زیادی به حركت های اول انقلاب داشته و برخاسته از شجاعت،بصیرت و عمل متناسب با ایمان مردم است.
وی اظهار كرد: حماسه نهم دی ماه پاسخ دندان شكن به كسانی بود كه مقدسات كشور را زیر سوال برده و در روز عاشورا حرمت اعتقادات دینی را شكستند .
استاندار مركزی بیان كرد: این حماسه فقط یك حضور نبود بلكه حساسیت ملت ایران در مباحث سیاسی، امنیتی و اعتقادی را به منصه ظهور رساند.
شعبانی فرد توضیح داد: توهین به مقدسات با دلارهای خارجی هدایت و راهبری می شد و ملت ایران با خلق حماسه ای ماندگار و با فداكاری و ایثار، مهر تاییدی بر حقانیت نظام جمهوری اسلامی زدند.
وی تصریح كرد: این حركت كاملا خود جوش، همه تحركات دشمن و نقشه های آنان را در ایجاد جنگ نرم نشانه گرفته بود.
در این نشست همچنین در خصوص برنامه های بزرگداشت ایام الله دهد فجر و انتخابات مجلس دراستان مركزی بحث و تبادل نظر شد.

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در سه شنبه ششم دی 1390 و ساعت |
همكاری بسیار خوبی بین عوامل انتخابات در استان مركزی وجود دارد

چهارشنبه نهم آذر 1390


قائم مقام ستاد انتخابات استان مركزي گفت: وفاق، همدلي، همكاري و هماهنگي بسيار خوبي بين هيأت هاي اجرايي، نظارت و ستاد پيشگيري از جرائم انتخاباتي دادگستري در اين استان وجود دارد.

فرهاد اسكندری عصر دوشنبه در نشست مشترك هیات های اجرایی انتخابات، فرمانداران، هیات های نظارت و رییس دادگستری استان مركزی افزود: روند برگزاری انتخابات در این استان با آرامش و امنیت بالایی آغاز شده و دستگاههای ذیربط با دقت فراوان امور محوله را انجام می دهند.

وی ادامه داد: همه باید برای تحقق حضور حداكثری مردم در انتخابات و برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش كنند.
قائم مقام ستاد انتخابات استان مركزی بیان كرد: در حوزه های انتخابیه نیز باید نشست های همكاری بین تیم های اجرایی، هیات های نظارت و دادگستری برگزار شود.
اسكندری اضافه كرد: تا كنون تمرین آی تی ( فناوری اطلاعات) با موفقیت در حوزه های انتخابیه برگزار شده زیرا 24 فرایند از 25 مرحله در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت اینترنتی انجام می شود.
وی یادآور شد: با همكاری دستگاههای ذیربط و آگاهی نامزدهای ثبت نام كننده از قانون برگزاری انتخابات و شیوه های تبلیغات، می توان فضایی سالم و مورد اعتماد و بدون تخلف را ایجاد كرد.
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان مركزی نیز در این نشست بر دقت و تلاش بیشتر عوامل اجرایی و نظارت تاكید كرد.
حجت الاسلام' رضا نورالهی ' گفت: قانون انتخابات، ملاك اصلی و محور حركت عوامل اجرایی و نظارت بر انتخابات است.
وی ادامه داد: همچنین دست اندركاران برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص انتخابات باید تلاش بیشتری داشته باشند.
رییس كل دادگستری استان مركزی نیز گفت: انتخابات سالم، پرشور و شعور بر اساس ولایتمداری و حركت در مسیر ولایت فقیه امكان پذیر است.
حجت الاسلام' حكمتعلی مظفری ' ادامه داد: همه با پایبندی به ولایت فقیه می توانند دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود برای خدشه دار كردن چهره نظام ناكام كنند.
وی بیان كرد: ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات دادگستری استان آماده دریافت گزارش های مردمی و مسوولان در خصوص تخلفات انتخاباتی است.
در این نشست مسوولان كمیته های یازده گانه ستاد انتخابات استان مركزی و فرمانداران شهرستانها، دیدگاههای خود در خصوص اقدامات انجام شده در روند برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را بیان كردند.
 

 
+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در سه شنبه ششم دی 1390 و ساعت |
بازرس مبارزه با رشوه در استان مركزی منصوب شد

چهارشنبه نهم آذر 1390


استاندار مركزی با صدورحكمی ' علی میرزایی' مدیر كل دفتر منابع انسانی و تحول اداری این استانداری را به عنوان بازرس مبارزه با رشوه تعیین و منصوب كرد.

علی اكبر شعبانی فرد در این حكم آورده است: این انتصاب در راستای بند (ج) ماده دو تصویب نامه 22 اسفند ماه 1383 هیات وزیران در خصوص پیشگیری و مبارزه با رشوه در دستگاههای اجرایی انجام شده است.
در حكم آمده است: شایسته است برابر با مفاد تصویب نامه مذكوراز همه دستگاههای استان مركزی بازرسی كرده و ضمن نظارت بر حسن اجرای امور، گزارش های لازم را تهیه و ارائه كنید و بدیهی است در این راستا همه دستگاهها موظف به همكاری هستند.
همچنین استاندار مركزی در حكمی جداگانه میرزایی را به عنوان عضو كارگروه پیشگیری و مبارزه با رشوه منصوب كرد.

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در سه شنبه ششم دی 1390 و ساعت |
مهمترين وظيفه روابط عمومي شناخت افكار عمومي است

چهارشنبه نهم آذر 1390رئيس اداره روابط عمومي و امور بين الملل استانداري گفت: شناخت افكار عمومي و تاثير و نفوذ در آن يكي از مهمترين وظايف روابط عمومي است.

كیوان گودرزی راد دوشنبه در نخستین نشست روابط عمومی های دستگاههای اجرایی شهرستان خمین كه در فرمانداري خمين برگزار شد، با تاكيد بر اينكه شهرستان خمين به عنوان زادگاه بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي نيازمند توجه بيشتري در زمينه روابط عمومي است، افزود : بايد در زمينه تامين امكانات و نيرو براي فعال سازي روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي شهرستان خمين تلاش كرد.

وي ادامه داد: روابط عمومي هاي دستگاه هاي اجرايي شهرستان خمين بايد خود را از بالقوه بودن به بالفعل تبديل كنند.
وي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري جهت فعال سازي روابط عمومي ها گفت: مقام معظم رهبري فرمودند: روابط عمومي بهترين نماينگر اوضاع داخلي وزارتخانه از يك سو و از سوي ديگر منعكس كننده چگونگي مسايلي است كه در آن نهاد مي گذرد. سلامت يك دستگاه به اتصال اجزاي آن و هم نوايي و هم سازي آنها ارتباط دارد. روابط عمومي ها مي توانند فعاليت نهادها را ارزيابي و منعكس كنند و مشخص كننده روش ها و نقص هاي دستگاه مربوط خود باشند.
دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ، به شرح وظایف روابط عمومی های ادارات ونهاد های دولتی پرداخت و خاطر نشان كرد: اگر مردم نباشند هیچ مسئولی نمی تواند خدمت رسانی كند و ما انقلاب كردیم برای خدمت به مردم و مسئولان بایستی از طریق روابط عمومی ها برای تحقق این هدف تلاش كنند.
مسوول كمیته تبلیغات ستاد انتخابات استان مركزی ادامه داد: روابط عمومی به عنوان پیشانی هر اداره و مشاور هر مسئوولی بایستی در هر جلسه ، بازدید و همایش حضور داشته باشد تا عملكرد مسئولان را از طریق تعامل با رسانه های منعكس كند.
گودرزی با بیان اینكه تكریم ارباع رجوع ،رازداری ،امانتداری و افكارسنجی از دیگر وظایف روابط عمومی ها است گفت: باید مسئول روابط عمومی با افكار سنجی عمومی و اطلاع رسانی از عملكرد ادارات، اعتماد و اطمینان مردم را جلب كند.
وی تاكید كرد: همه ادارات و نهادها بایستی یك نفر به عنوان مسئول روابط عمومی داشته باشند و وی را به فرمانداری معرفی كنند ضمن اینكه هر اداره ای باید بودجه ای معادل دو در هزار خود را در اختیار روابط عمومی قرار دهند تا با اعتبار ویژه به فعالیت بپردازند.
در صورتی كه مردم آگاه باشند كه وظیفه نماینده ، عمران و آبادی شهر و روستا و همچنین ایجاد اشتغال نیست، داوطلبان نمایندگی مجلس نمی توانند با حضور در مساجد به تبلیغ خود و جمع آوری آرای بیشتر به نفع خود بپردازند.
رئيس روابط عمومي و امور بين المللي استانداري گفت: وظيفه روابط عمومي ها در آستانه نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي اين است كه وظايف نمايندگان مجلس را براي مردم تشريح كنند.
وی ادامه داد: كارهای عمرانی و ایجاد اشتغال بر عهده مسوولان شهرستان است و نماینده فقط می تواند نقش نظارتی، سیاستگذاری و تقنینی داشته باشد.
در این گردهمایی فرماندار خمین گفت: ما در عصری زندگی می كنیم كه معروف است به عصر ارتباطات و انفجار اطلاعات است و ویژگی آن سرعت پیش از حد انتشار خبر و اطلاعات است.
'علیرضا كریمی ' افزود: همه اینها واژه هایی مثل پیام و مخاطب را در ذهن تداعی می كند و ما یك فرایند علمی را می بینیم كه نقش روابط عمومی را تبیین می كند.
وی با بیان اینكه اگر مجموعه اجرایی شهرستان را در یك سیستم قرار دهیم، آن سیستم دارای هدف است كه باید در خدمت مردم و در جهت خواسته ها و نیازهای مخاطبان و مردم پیش رود ادامه داد: در این امر آیینه تمام نمای از همه خواسته ها و تقاضاهای مخاطبان و مردم روابط عمومی است.
وی خاطر نشان كرد: روابط عمومی ها باید خواسته های مردم را رصد كنند و هر جایی تعارض پیش آمد بین مردم و مسئولان جانب مردم را بگیرند.
فرماندار خمین تصریح كرد : چراكه در نظام مردمی قرار داریم و تصمیمات نباید برخلاف نظر مردم باشد كه باعث بحران شود.

+ نوشته شده توسط صرفاً جهت اطلاع اراک در سه شنبه ششم دی 1390 و ساعت |
منوی اصلی
پایگاه خبری و اطلاع رسانی
.:: صرفاً جهت اطلاع اراک ::.
با سلام در خود دیدم و بر آن شدم تا یک محیط این چنینی برای شما دوستان خبرنگارم آماده کنم.
این پایگاه برای انتشار اخبار دوستانه ی شما خبرنگاران عزیز و زحمت کش اراکی ایجاد شده تا با ارسال خبر های داغ و پرمهرتان بتوانیم گوشه ای از اخبار ویژه اراک را پوشش دهیم.
"خبرنگار عزیز لطفا اخبار خود را در قسمت ثبت نظر ارسال نمایید"

باتشکر
مدیریت پایگاه خبری
.::صرفاً جهت اطلاع اراک::.:
اسکریپت